Meesjuuniorid Mihkels ja Pajur noppisid Leedus kaks esimest kohta

image1

Eesti juuniorid osalevad Leedus toimuval velotuuril Ramūno Navardausko Taurė 2021.

Täna sõideti proloog (3,2km), mille kaks esikohta läksid eestlastele. Võitis Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi) ja teisele kohale tuli Romet Pajur (CFC Spordilubi). Mihkels sai liidrisärgi ja juhib velotuuri. Pajur sai ühtlasi aktiivseima ratturi särgi. Parima noore särk läks Oliver Rüsterile (Peloton), kes lõpetas sõidu üldkokkuvõttes 14. kohal.

Esikümnesse mahtusid veel 4. kohaga Kevin Kardo Kõiv (CFC Spordiklubi), 6. kohal lõpetanud Mikk Bauer (Pärnu Kalevi Spordikool) ja 9. kohale tulnud Egert Johanson (Kalevi Jalgrattakool).

🇪🇪 Täname head toetajat Graanul Invest AS´i, kes on 2021. aastast Eesti maanteeratturite juuniorite koondise peasponsor.

Fotol esikolmik: I. koht Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi) ja II. koht Romet Pajur (CFC Spordilubi)

Loe veel: Eesti meesjuuniorid tegid Leedus puhta töö

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X