Mihkels Giro 11. etapi kukkumisest: ees tehti kerge trajektoorimuutus ja mul päästmisruumi sealt enam polnud

Madis Mihkels

Itaalias jätkuval Giro d’Italia velotuuri 11. etapil (Foiano di Val Fortore – Francavilla al Mare; 207 km) võidutses itaallane Jonathan Milan (Lidl – Trek). Madis Mihkels (Intermarche – Wanty) kukkus mõned sajad meetrid enne lõpujoont.

Etapivõidu teeninud Milanile (4:23.18) järgnesid austraallane Kaden Groves (Alpecin – Deceuninck) ja kaasmaalane Giovanni Lonardi (Polti Kometa). Finiširüselus üritas Mihkels samuti Milanile tuulde saada, ent kukkus. „Olin kahe jooksu vahel niigi kitsas augus kinni ja siis tehti ees kerge trajektoorimuutus. Mul päästmisruumi sealt enam polnud ja esiratas niideti kohe maha,“ ütles Mihkels, kes suuri vigastusi ei saanud.

Velotuuri üldarvestuses suuri muutuseid ei toimunud. Liidrina jätkab sloveen Tadej Pogacar (UAE Team Emirates), kellele järgnevad kolumblane Daniel Felipe Martinez (Bora-Hansgrohe; +2.40) ja britt Thomas Geraint (Ineos Grenadiers; +2.56). Mihkels on 125. kohal (+2:15.05).

Velotuuri 12. etapil on pikkust 193 kilomeetrit. Finiš on Fano linnas.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X