Mihkels finišeeris World Touri ühepäevasõidul kolmandas kümnes, meeskonnakaaslane pjedestaalil

Madis Mihkels

Austraalias peetud World Touri kalendrisse kuuluval ühepäevasõidul Cadel Evans Great Ocean Road Race (174,3 km) pälvis Madis Mihkels (Intermarche-Wanty) 26. koha.

Esikoha teenis uusmeremaalane Laurence Pithie (Groupama-FDJ; 4:17.40), jättes selja taha Eritrea ratturi Natnael Tesfatsioni (Lidl-Trek) ja Mihkelsi meeskonnakaaslase Georg Zimmermanni. Eestlane finišeeris grupis, mis kaotas võitjale 24 sekundiga.

„Korda läinud päev,“ ütles Mihkels võistluse järel. „Tundsin ennast tõusul väga hästi, seega jäi enda tulemus natuke kripeldama. See hetk, kui 18 ratturit viimasel ringil tõusu peal eest sõitsid, olin väga lähedal, et seal grupis samuti sees olla. Ütleksin, et tõusu viimase 200 m peal jäi umbes kümme vatti jalast puudu. Sellegi poolest olen enesetunde ja tulemusega rahul.“

Kokku sai ühepäevasõidul tulemuse kirja 79 ratturit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X