Mihkels alustas Algarve velotuuri ebaõnne kiuste 18. kohaga

Portugalis alanud Algarve velotuuri (UCI 2.Pro) esimesel etapil pälvis Madis Mihkels (Intermarche – Circus – Wanty) grupifinišis 18. koha.

200-kilomeetrisel etapil võidutses norrakas Alexander Kristoff (Uno-X Pro Cycling Team; 4:49.25), edestades belglast Jordi Meeust (Bora-Hansgrohe) ja kaasmaalast Sören Wärenskjoldi (Uno-X Pro Cycling Team). Mihkelsi finiš seekord ebaõnnestus.

„Halb päev oli,“ tõdes Mihkels peale etappi. „Esmalt sattusin 50 kilomeetrit enne lõppu kukkumisse. Midagi hullu õnneks ei juhtunud. Seejärel keerasime tiimiga umbes 1,4 kilomeetrit enne lõppu kriitilise koha peal asja vussi ning peale seda ei olnud sellise tehnilise finišiga etapil enam võimalik ette tulla. See tähendas, et alustasin oma finišit kehvalt positsioonilt ning lõpuks tuli umbes 150 meetrit enne joont veel sprintimise ajal kett ka maha.“

Noorratturite seas hoiab Mihkels neljandat positsiooni. Neljapäeval on velotuuril kavas 186-kilomeetrine etapp, mis lõpeb Alto da Foia tõusu otsas (7,7 km; 6,1%).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X