Mihkel Räimele valmistati personaalse kujundusega ratas

rosa1

Israel Cycling Academy meeskonda kuuluv Mihkel Räim on teadaolevalt esimene Eesti profirattur, kellele on valmistatud erikujundusega, käesoleval juhul siis sinimustvalgete elementidega, sõiduvahend. Itaalia rattafirma De Rosa tegi valitsevale Eesti meistrile tema ihukattega väga hästi sobituva ratta.

Räim teeb hooaja avastardi homme, kui stardib Colombia velotuur. ICA koosseisu kuuluvad veel Edwin Avila, Matteo Badilatti, Clement Carisey, Roy Goldstein ja Daniel Turek. Võistlustules on koguni kolm eestlast, sest Team Illuminate ridades sõidavad Martin Laas ja Steven Kalf.

Pühapäevani vältav tuur algab 14 km meeskonnasõiduga Medellínis. Kui kahel esimesel päeval on siledad etapid, siis neli viimast etappi on mägised.

Suurtest nimedest on stardis Chris Froome, Egan Bernal (Sky), Nairo Quintana (Movistar), Fernando Gaviria (UAE Team Emirates), Rigoberto Uran (EF Education First), Miguel Angel Lopez (Astana) ja Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick Step).

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X