Mihkel Räime võistlemist segab ebameeldiv probleem

Mihkel Räim

Prantsusmaal toimunud 202-kilomeetrisel ühepäevasõidul La Roue Tourangelle Centre Val de Loire (UCI 1.1) pälvis esikoha Nacer Bouhanni (Team Arkea Samsic). Valitsev Eesti grupisõidu meister Mihkel Räim (Burgos-BH) sai 93. koha.

Võitjale viie minuti ja 23 sekundiga kaotanud Räime segab võistlemisel pistmisvalu, mis ei lase kehal maksimaalselt pingutada. „Mul olid sel väga raskel võidusõidul vabad käed ja oleksin pidanud kenasti esimese grupiga finišisse jõudma ja seal spurtima, aga läks veidi teisiti,“ kirjutas Räim ühismeedias. „Tõenäoliselt tuleb pistmisvalu sellest, et keha on kuidagi viltu vajunud ja siis hakkabki ühel hetkel pistma. Täna oli minu piir 18 kilomeetrit enne lõppu. Eelviimasel tõusul polnud lihtsalt enam võimalik vajutada.“

Räime järgmine start ootab ees 1. aprillil Prantsusmaal La Route Adelie de Vitre võistlusel. Bouhanni järel pääsesid pjedestaalile prantslased Bryan Coquard (Cofidis) ja Sandy Dujardin (TotalEnergies).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X