Mihkel Räim võitis Belgradi velotuuri viimase etapi ja noppis ühtlasi üldvõidu

 

Mihkel Räim (Mazowsze Serce Polski) saavutas täna Serbias toimunud velotuuri Belgrade Banjaluka (2.1) viimasel neljandal etapil (163,5km) esimese koha ning tänu sellele ka velotuuri üldvõidu.

Teise eestlasena stardis olnud Oskar Nisu (EvoPro Racing) lõpetas neljanda etapi 14. kohaga.

Tänase etapi teised kaks poodiumikohta võtsid itaallased: II Andrea Guardini (Giotti Victoria – Savini Due) ja III Leonardo Marchiori (Androni Giocattoli – Sidermec).

„Kuigi täna sõideti tuuri pikim etapp, oli sõit iseenesest kerge. Meeskonnakaaslased kontrollisid alguses sõidu kulgu ja mina võisin rahulikult võtta. Liikusime grupi ette alles ca 25km enne lõppu. Viimased 20km sõideti linnas ringide peal, autodega oli olukord küll parem kui eile, aga endiselt väga ohtlik, sest korraldaja oli aiad natuke valesti pannud. Lisaks oli 2km enne lõppu ringtee, mis oli kuidagi väga libe ja toimus palju kukkumisi. Hoidsime lõpus tiimiga ette ja sõitsime targalt ehk vältisime kukkumisi ning võin öelda, et lõpus tegutsesime ideaalilähedaselt. Tegin täna väga hea spurdi ja olen ülimalt õnnelik. Nii minule kui tiimile oli tuuri võit väga oluline saavutus,“ võttis Räim edukaks osutunud tuuri kokku.

Video SIIN

Vaata tänaseid tulemusi SIIT

Üldarvestus SIIN

Intervjuu Mihkel Räimega SIIN (alates 3.01)

Foto: Mihkel Räim. Mazowsze Serce Polski Cycling Team

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X