Mihkel Räim tõi meistrisärgi finišisse kümnendana

Aalborgis alanud UCI kõrgema kategooria Taani velotuuril saavutas tänavune Eesti grupisõidumeister Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) esimesel etapil 10. koha.

Kilomeetreid tuli läbida 218, esikoha teenis eelviimasel kilomeetril ette võetud soolorünnakuga kohalik mees Lasse Norman Hansen (Aqua Blue Sport). Tegemist on 2012. aasta olümpiavõitjaga, trekil omniumis.

Hanseni tuules lõpetanud peagrupp sai kirja võitjaga sama aja. Grupifiniši kiireim oli Londoni olümpiahõbe omniumis prantslane Bryan Coquard (Vital Concept).

Velotuur lõpeb pühapäeval, 5. augustil.

Eestlaste parim tulemus Taani tuurilt pärineb 2001. aastast kui Jaan Kirsipuu teenis David Millari järel teise koha. Mehi jäi lahutama seitse sekundit.

Allikas: sport.delfi.ee