Mihkel Räim teeb luumurru tõttu võistluspausi

miku

Rumeenias toimunud Sibiu velotuuril kukkunud Eesti profirattur Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation) peab hetkeks aja maha võtma.

“Väike tööõnnetus. Peale Sibiu tuuril kukkumist on vasaku labakäe sees väike murd, mis sunnib tegema järjekordse võistluspausi. Kui kauaks, seda hetkel ei tea. Ehk pääseb kahe-kolme nädalaga, kui hästi läheb,” kirjutas Räim sotsiaalmeedias.

27-aastasele Räimele sai saatuslikuks Sibiu velotuuri teine etapp. “Umbes 10 km enne lõppu toimus ees kukkumine, mida ma vältida ei saanud. Päris korralik pauk oli, võttis kohe mõneks minutiks mõtlema. Ronisin ratta selga tagasi ja sõitsin lõpuni,” kirjeldas Räim.

Järgmistel etappidel eestlane siiski kaasa ei teinud, aga jääb optimistlikuks, sest 2018. aastal oli tal sarnane vigastus. Kaheksanädalase pausi järel tuli aga etapivõit Kastiilia velotuurilt. “Võin öelda, et olen kogenud ja motivatsiooni jätkub,” lausus Räim.

Tänavu on Räim saanud võidu Antalya velotuuri esimeselt etapilt.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X