Mihkel Räim stardib täna algaval Taani tuuril.

Mihkel Räim 2021

HRE Mazowsze Serce Polski tiimi ootab ees prestiižne start Post Nord Danmark Rundt´il ehk Taani tuuril (2.Pro). Stardinimekirjas on mitmeid World tuuri meeskondi, nende seas kuus kõrgeima divisjoni võistkonda (Deceuninck – QuickStep, Trek-Segafredo, Team Jumbo-Visma, Lotto – Soudal, Team DSM ja Team Qhubeka-NextHash).
Poola meeskonna juht Dariusz Banaszek on ootusärev: ′′Kutse selle klassi võistlusele on meie kui mandrimeeskonna jaoks suur au. Võistleme, et luua Euroopas tugev positsioon ja võimalus alustada ProSeries – see kõik näitab, et oleme õigel teel. Alustame kindlalt ja keskendume sprindi etappidele, kuid tahame olla nähtavad ka kogu võistluse vältel ja selleks on vaja aktiivset sõitu“.
Adrian Banaszek  lisab: ′′See on meie teine start ProSeries ja me oleme teadlikud kellega silmitsi seisame. Pärast starte Ungaris ja Sloveenias on näha, et meie meeskond on parim, enamusel meist on Taani teedel sõitmise kogemus juba olemas, seega oleme positiivsed.

PostNord Danmark Rundt ehk Taani tuur koosneb viiest etapist (10.-14.08) – üks tüüpiliselt lameda profiiliga, kolm väga mitmekesise maastikuga ja tõusudega ning viimasel päeval toimub individuaalne ajasõit. Kokku läbitakse viie päeva jooksul 783,3 kilomeetrit.

Eestlastest on sellelt võistluselt varasemalt toonud parima koha Jaan Kirsipuu, kui lõpetas tuuri 2001. aastal üldarvestuses teisena, sel ajal kuulus ta AG2R Prévoyance tiimi kooseisu.

Jälgi Tour of Denmark võistlust Eurosport 1 kanalilt:

  • Teisipäev 10.08  kl 16:50 – 18:45
  • Kolmapäev 11.08  kl 16:50 – 18:50
  • Neljapäev 12.08  kl 16:50 – 18:45
  • Reede 13.08  kl 16:50 – 18:50
  • Laupäev 14.08  kl 16:10 – 18:10
Mihkel Räim stardib Taani tuuril Eesti meistri vormis
Tour of Denmark 2021
Tour of Denmark 2021 kaart

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X