Mihkel Räim sprintis end Itaalias kolmandale kohale

Esmakordselt toimuva Adriatica Ionica Race’i velotuuri teise etapi, 153 kilomeetri pikkuse grupisõidu võitis sprindifinišist itaallane Elia Viviani (Quick-Step Floors). Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) sai Viviani ja tema kaasmaalase Simone Consonni (UAE-Team Emirates) järel kolmanda koha.

Räimele oli see tänavusel hooajal kuuendaks võistluseks, kus ta on kolme parima hulka on jõudnud. Kolmel korral neist on ta saanud tunda võidurõõmu.

Avaetapi, meeskondliku jälitussõidu võitjatiimi kuulunud ja liidrisärgi selga saanud Viviani jätkab esikohal ka kolmanda etapi eel. Teisele kohale tõusis tema meeskonnakaaslane Niki Terpstra kümnesekundilise kaotusega ja kolmandaks Consonni (+0.18). Räim parandas pjedestaalile jõudmisega oma kohta 45. positsiooni võrra ning jätkab kokkuvõttes 37. Kaotust võitjale on üks minut ja 57 sekundit.

Reedel sõidetakse mitmepäevasõidul 158 kilomeetri pikkune etapp, mis lõppeb Psso Giau mäe otsas. Velotuur lõpeb pühapäeval.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X