Mihkel Räim Sloveenias seitsmes

160668735_282681809911308_7719177683277365054_o

Mihkel Räim (Mazowsze Serce Polski) saavutas täna Sloveenias toimunud võidusõidul GP Slovenian Istria (156,5km) 7. koha ja meie oma klubi Ampler Development Team rattur Antti-Jussi Juntunen 4. koha.

Kõik kolm esikohta läksid itaallastest ratturitele vastavalt: I Mirco Maestri (Bardiani-CSF-Faizanè) ajaga 3:56:00, II Leonardo Marchiori (Androni Giocattoli – Sidermec) ja III Daniel Smarzaro (D’Amico – UM Tools).

„Sõit oli põnev, kohe alguses oli ees 3km pikkune tõus, mida tuli läbida neli korda. Ilm oli väga tuuline, igal tõusul anti endast maksimum ja punt läks juppideks, vahepeal oli ka küljetuul. Viimasel ringil jäin pisut lollisti maha, aga sain tõusu peal mingi aeg järgi. Lõpus oli veel neli 7km pikkust ringi ja seal olin pundi ees, kolm meest olid eest ära ja tiim jälitas neid. Aga mingi aeg hakkasid mul krambid tekkima. Üritasin küll jalgu lõdvestada ja lõpus olin isegi päris heal positsioonil, aga ma olin üksi ja see ei olnud hea. Raske sõit tegi oma töö ja päris õiget finishijalga täna kahjuks ei olnud. Sellest hoolimata tunnen, et võrreldes eelmise nädalaga on minek juba hoopis teine ja loodetavasti jätkub positiivses suunas,“ kommenteeris Mihkel Räim.

Gleb Karpenkot (Ampler Development Team) tabas tänasel sõidul kõva kukkumine, aga kiiver päästis ratturi elu ning õnneks on kõik luud ja kondid terved. Sõidu katkestas ka Artjom Mirzojev.

Vaata tulemusi SIIT

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X