Mihkel Räim siirdub järgmisel hooajal Hispaania meeskonda Burgos

Mihkel Räim Bulgaaria 05.07.2021 Bulgaaria

Grupisõidu valitsev Eesti meister Mihkel Räim siirdub järgmiseks hooajaks Hispaanias tegutsevasse meeskonda Burgos.

Burgose näol on tegemist profikontinentaalmeeskonnaga. Oma kodulehel teatas klubi, et Räim on järgmiseks hooajaks nende esimene lisandus ning eestlase näol on tegemist kogemustega sprinteriga, kes lisab meeskonda palju väärtust.

“Burgose meeskonnal on mulle pakkuda head kalendrit. Võisteldakse tihti Prantsusmaal ja Hispaanias, kus olen varem häid tulemusi saavutanud. Minu peamine eesmärk on tuua meeskonnale võite ja teisi häid tulemusi,” ütles Räim.

Räim on kolmel korral tulnud Eesti meistriks maanteeratta grupisõidus ja sõitis eelmisel aastal Poola kontinentaalklubis Mazowsze Serce Polski. Varasemalt on rattur olnud Israel Cycling Academy ja Amore & Vita meeskondade liige.

28-aastane eestlane ütles, et tal on hea meel, et meeskonna leidmine läks seekord kergemalt, kui eelmisel aastal. “Burgos BH meekonna näol on rattamaailma mõistes tegemist agressiivse tiimiga, kelle viimane suurim võit jääb küll 2019. aastasse (Vuelta etapivõit), aga kelle janu võitude järele pole kindlasti raugenud, mis on üks põhjus, miks mind ka palgati,” ütles Räim.

“Burgos BH võttis minuga ühendust juba suvel ning pakkusid lepingut juba alates 1. augustist ja ühtlasi osalemist Vueltal. Austusest praeguse tööandja vastu otsustasin sellest võimalusest loobuda ning panustada uuele hooajale,” lisas rattur pressiteate vahendusel.

Räim lisas, et loodab uuest aastast head võistluskalendrit ning loodetavasti võimalust ka Vueltal osaleda. “Hetkeseisuga on teada, et uus hooaeg toob kaasa palju Hispaania ja Prantsusmaa võidusõite, kuhu peaks kuuluma samuti üks minu lemmik võidusõite Tro-Bro Leon Bretannias. Praegusel hetkel keskendun siiski sellele, et hooaeg võimalikult edukalt lõpetada ja oma tiimile veel punkte koguda,” ütles eestlane.

Meeskonna tehniline direktor David Cantera ütles, et meeskond on Räimel silma peal hoidnud juba eelmisest aastast ning eestlaselt oodatakse meeskonna konkurentsivõime tõstmist.

Loe veel:
Pingeline aasta tõi Räime tagasi tippseltskonda
Burgoas BH pressiteade siin

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X