Mihkel Räim sattus Hiina turismivideosse

Mihkel Räim
Mihkel Räim osales hiljuti Hiinas üheksapäevasel velotuuril Tour of Tea Horse Road in Ya’an, kus saavutas kokkuvõttes teise koha. Peale avaetapi võitmist kutsuti Räim osalema kohalikku turismivideosse.
Algul palusid võistluskoraaldajad Räime väikese video jaoks võitjaga, kuid endalegi üllatuseks sattus ta hoopis kohalikku turimisvideosse, mis tutvustab Erlangi mägist piirkonda Sichuani provintsis Hiinas.
“See oli huvitav kogemus. Kui mind mäe otsa viidi ja droonid minu kohal tiirlema hakkasid, sain aru, et tegemist pole tavapärase intervjuuga higise sportlasega otse rajalt. Olen alati olnud seda meelt, et rattasport on hea moodus, kuidas erinevaid põnevaid sihtkohtasid suuremale publikule tutvustada. Olen alati püüdnud ka oma kodusaart Saaremaad erinevatel võistlustel tutvustada. Kahjuks pole kohalikud turismispetsialistid selle potentsiaali veel ära kasutanud,” kommenteeris Räim erakordset kogemust.
Mihkel Räime järgmine ja ühtlasi selle aasta viimane start on Tour of Yellow River velotuuril, mis toimub  4.-.5 novembril.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X