Mihkel Räim sai mäefinišiga lõppenud etapil 59. koha

Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation) sai Austraalias sõidetava velotuuri Jayco Herald Sun Tour (UCI 2.1) neljandal etapil (106,6 km; Mansfield – Mount Buller) 59. koha. Võistluse võitis kohalike rõõmuks Jai Hindley (Team Sunweb).

Mount Buller on 15-kilomeetrine (keskmiselt 6,1%) tõus. Hindley võiduaeg oli kolm tundi, üks minut ja 25 sekundit. Sama ajaga sai teise koha võitja kaasmaalane Sebastian Berwick (St George Continental Cycling Team). Üheksa sekundiga jäi neist maha samuti austraallane Jay Vine (Nero Continental). Räim kaotas võitjale 14 minutit ja viis sekundit ning sai 59. koha.

Kokkuvõttes jätkab liidrisärgis endiselt Hindley. Berwick tõusis teisele kohale, kaotades austraallasele kümne sekundiga ning Damien Howson (Mitchelton-Scott; +0.36) langes kolmandaks. Eile pjedestaalil käinud Räim langes üldarvestuses kaheksa kohta ning jätkab velotuuri 52. kohal (+30.33).

Mitmepäevasõidu viimasel etapil sõidavad ratturid 89,1 kilomeetrit Melbourne’i linnas.