Mihkel Räim sai Korea velotuuri viimasel etapil teise koha

511459h7a66t28

Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) lõpetas Korea velotuuri viienda ja viimase etapi teise kohaga, saades tuuri kokkuvõttes seitsmenda koha.

65 kilomeetri pikkusel Souli etapil lõpetas Räimest grupifinišis eespool vaid hollandlane Raymond Kreder (Team UKYO). Kolmanda koha teenis Lõuna-Korea jalgrattur Joon Yong Seo (KSP Bianchi Asia Procycling).

“Täna oli lühike ja kiire päev. Meeskond vedas mind heale positsioonile ning andsin lõpus endast kõik, kuid ilmselt polnud täna piisavalt jalga ja teravust, et olla esimene. Alati ei saa võita, aga kokkuvõttes jäin üsna rahule, saavutasin kaks võitu ning väga hea enesetunde järgmisteks võistlusteks,” võttis Räim Korea velotuuri kokku.

Viie etapi kokkuvõttes saavutas Mihkel Räim seitsmenda koha, kaotades velotuuri võitnud rumeenlasele Serghei Tvetcovile minuti ja 44 sekundiga. Eestlase parim tulemus pärineb teiselt etapilt, kus 202,6 km pikkusel distantsil teenis Räim esikoha.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X