Mihkel Räim pälvis Kreekas viienda koha

Mihkel Räim

Kreekas jätkuva velotuuri Tour of Hellas (UCI 2.1) teisel etapil pälvis Mihkel Räim (ATT Investments) grupifinišis viienda koha.

Esimese koha teenis belglane Timothy Dupont (Tarteletto – Isorex), kellele järgnesid Enrico Zanoncello (Green Project-Bariani CSF-Faizane), Iuri Leitao (Caja Rural – Seguros RGA), Stanislaw Aniolkowski (Human Powered Health) ja Räim.

“Meie tiimi poisid vedasid mind täna hästi lahti, see andis mulle tulevasteks sprintide palju enesekindlust,” kirjutas Räim sotsiaalmeedias. “Kahjuks ma veel pjedestaalile ei jõudnud, aga töö käib!”

Kokkuvõttes jätkab esikohal uusmeremaalane Aaron Gate (Bolton Equities Black Spoke). Tema meeskonnakaaslane Rory Townsend kaotab üheksa ja Leitao kümne sekundiga. Räim (+0.44) on kokkuvõttes 37. positsioonil.

Reedel sõidetakse velotuuril 153 kilomeetrit. Trassile jääb üks esimese ja üks teise kategooria tõus.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X