Mihkel Räim pälvis Horvaatias 11. koha

Eesti rattur Mihkel Räim (Mazowsze Serce Polski) sai Horvaatias jätkuva velotuuri Istarsko Proljece – Istrian Spring Trophy (UCI 2.2) esimesel etapil 11. koha.

168-kilomeetrine etapp lõppes grupifinišiga, mille võitis itaallane Filippo Fortin (Team Vorarlberg; 3:42.45). Teise koha pälvis austerlane Daniel Auer (WSA KTM Graz) ja kolmanda võitja kaasmaalane Filippo Fiorelli (Bardiani-CSF-Faizane).

Räim lõpetas esimese etapi 11. kohal. Velotuuril osaleb ka Eesti meeskond Ampler Development Team, kelle ridadest oli reedel parim soomlane Antti-Jussi Juntunen, pälvides 16. koha. Gleb Karpenko sai 30., Kristers Ansons 51., Artjom Mirzojev 79., Pauls Rubens 80. ja Ukko Iisakki Peltonen 115. koha.

Neljapäevasel proloogil viienda koha saanud Fortin tõusis ka kokkuvõttes esikohale. Auer kaotab talle viie ja Fiorelli seitsme sekundiga. Eesti ratturid Räim, Karpenko ja Mirzojev hoiavad vastavalt 35., 66. ja 132. kohta.

Laupäeval sõidetakse mitmepäevasõidul 165-kilomeetrine etapp. Velotuur lõpeb pühapäeval.