Mihkel Räim oli Rumeenia tuuri avaetapil Eesti koondise parim

70348607_591758144976711_3796235392940769280_n

Eesti koondise vormis Rumeenia velotuuril võistlev Mihkel Räim sai 168 km pikkusel avaetapil kuuenda koha. Kaksikvõidu pälvis meeskond Monkey Town-à Bloc: esikoht läks Ivar Slikile ja teiseks tuli Alex Molenaar. Kolmandaks jäi Rumeenia koondislane Eduard Michael Grosu. Räim kaotas Slikile 46 sekundit.

Lisaks Eesti koondisele teeb võistlusel Team Illuminate’i koosseisus kaasa Steven Kalf. Norman Vahtra, Siim Kiskonen, Joosep Sankmann, Rait Ärm, Karl Patrick Lauk ja Kalf 20 parema hulka ei jõudnud, vahendab Marathon100.com.

Eesti koondise peatreeneri Rene Mandri kommentaar sotsiaalmeedias: “Sõit sujus meile ilusasti ja kontrollisime olukorda väga hästi kuni viimaste sündmusteni. Kahjuks viimasel 25 km toimunud ebakõla tõttu lasti kaks ühe tiimi meest grupist minema ja keegi ei hakanud neid taga ajama. Ka meie poisid miskipärast mitte enne, kui oli liiga hilja. Päev oli palav ja rada üles-alla lagedatel põldudel. Kuumus tegi ka oma töö. Homme uuesti ja paremini!”

Rumeenia tuuril on kokku kavas viis etappi. Neljapäev on omapärane seetõttu, et 176,3 km pikkuse etapi teine pool kulgeb valdavalt allamäge.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X