Mihkel Räim lõpetas Kreeka velotuuri 36. positsioonil

Kreekas lõppenud rahvusvahelisel velotuuril Tour of Hellas (UCI 2.1) teenis Eesti valitsev grupisõidu meister Mihkel Räim kokkuvõttes 36. koha.

Olympia linnas lõppenud 133,5-kilomeetrisel finaaletapil sai Räim grupifinišis 29. koha. Võidu pälvis poolakas Stanislaw Aniolkowski (Human Powered Health; 2:56.20). Talle järgnesid liidrisärgis sõitnud Iuri Leitao (Caja Rural – Seguros RGA) ja sakslane Pirmin Eisenbarth (Bike Aid).

Kokkuvõttes pälvis esikoha Leita koguajaga 15:04.58. Uusmeremaalane Aaron Gate (Bolton Equities Black Spoke) kaotas talle kuue ja kolmandale kohale kerkinud Aniolkowski üheksa sekundiga. Räim jäi võitjast maha 51 sekundiga.

Räime järgmised stardid peaksid olema Ungari velotuur ja seejärel kodune Tour of Estonia.