Mihkel Räim lõpetas hooaja kolmanda kohaga

Mihkel Räim

Hiinas lõppenud kahepäevasel velotuuril Tour of Yellow River sai Mihkel Räim nii viimasel etapil kui üldarvestuses kolmanda koha.

Viimasel, 111,3-kilomeetrisel etapil võidutses Raman Ramanau ajaga 2:27.35. Avaetapi võitja Petr Rikunov pidi seekord leppima teise ja Räim kolmanda kohaga. Gleb Karepnko (+6.16) finišeeris 15. positsioonil.

“Ilm oli vihmane ja külm. Tiimiga sai mõned vead tehtud ja jäin kahjuks üksi esimesse punti, kus kõik, kes kahekesi samast tiimist olid, hakkasid mind ründama. Päris raske oli,“ kirjeldas Räim. „Lõpetasin seevastu töö tegemise ja üritasin jõudu säästa. Pidin targalt tegutsema, et üldse pjedestaalile jõuda. Võtsin antud olukorrast maksimumi.“

Etapivõiduga pälvis Ramanau esikoha ka üldarvestuses. Rikunov teenis teise ja Räim kolmanda koha. Mõlemad kaotasid võitjale kahe sekundiga. Karpenko (+6.20) sai kirja 13. koha.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X