Mihkel Räim lõpetas Belgradi velotuuri teise etapi 2. kohal

175614168_302831987896290_1765263556484311602_n

Mihkel Räim (Mazowsze Serce Polski) saavutas täna Serbias toimunud velotuuri Belgrade Banjaluka(2.1) teisel etapil (122km) teise koha. Etapi võitis poolakas Patryk Stosz (Voster ATS Team) ja kolmas oli itaallane Andrea Guardini (Giotti Victoria – Savini Due).

Teise eestlasena velotuuril osalev Oskar Nisu (EvoPro Racing) lõpetas tänase etapi 20. kohal.

„Sõit oli suhteliselt kerge, aga samas närviline, kuna oli veidi tuult, samas midagi ikka ei juhtunud sellest hoolimata. Lõpus olid jälle ringid ning väga ohtlikud olukorrad (igal pool tee ääres olid autod ja pidi väga ettevaatlik olema). Tiim tegi suhteliselt head tööd, kuid mitte päris ideaalset, natuke jäi kripeldama. Viimasele kilomeetrile läksin TOP 6 positsioonil ja pusisin seal üksi ning võitlesin välja suhteliselt hea positsiooni. Ideaalne oleks olnud üks koht eespool, sest peale viimast väikest sujuvat kurvi polnud põhimõtteliselt võimalik enam ettepoole liikuda. Vähemalt oli tulemuseks poodiumikoht ehk parem kui mitte midagi. Homme on tuuri raskeim etapp ja loodan, et siis saab hullata,“ võttis Räim tänase sõidu kokku.

Video SIIN

Vaata tulemusi SIIT

Foto: Mihkel Räim. Mazowsze Serce Polski Cycling Team

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X