Mihkel Räim lõpetas Belgradi velotuuri kolmanda etapi 3. kohal

175418950_303387127840776_3188565830265597331_n

Mihkel Räim (Mazowsze Serce Polski) saavutas täna Serbias toimunud velotuuri Belgrade Banjaluka(2.1) kolmandal etapil (124,1km) kolmanda koha. Etapi võitis Austriast pärit rattur Daniel Auer (WSA KTM Graz) ja teine oli Oskar Nisu tiimikaaslasest austraallane Cyrus Monk (EvoPro Racing).

„Esimene pool sõidust oli sile ja võtsin rahulikult. Tiimikaaslased tegid head tööd ja kontrollisid olukorda. Meil sai üks mees jooksikute hulka ka, mis oli ideaalne. Umbes 80km pealt hakkas tõus (4.3km; 7%).  Seda võttis klubi Bardiani-CSF-Faizanè täiega ehk oli päris raske. Esimesse väiksesse punti, kus oli ca 15 meest, ma pidama ei suutnud jääda, aga õnneks jooksid grupid pärast taas kokku. Finishis oli laugem tõus, seal tundsin end paremini ning kui esimest korda üle joone läksime, oli veel sõita 3km pikkune lõpuring. Hoidsin end ette ja olime meeskonnakaaslasega vasakul pool teed. Kuna lõpp oli ülesmäge, siis ma ei tahtnud ise vara alustada, aga võib-olla oli see saatuslik viga ja oleksin siiski pidanud seda tegema. Finišeerima hakati paremalt poolt, aga mina olin vasakul, mistõttu kaotasin veidi aega ja sain meestele küll sappa, aga joon tuli enne vastu. Homme on õnneks veel üks võimalus vigade parandust teha.“ võttis Räim tänase sõidu kokku.

Video SIIN

Vaata tulemusi SIIT

Foto: Mihkel Räim. Mazowsze Serce Polski Cycling Team

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X