MIHKEL RÄIM LIITUS 2020. AASTA EUROOPA PARIMA KONTINENTAALTIIMIGA

MIKU

Mihkel Räim sõlmis lepingu Poola kontinentaaltasemega jalgratta profiklubiga Mazowsze Serce Polski. Tegemist on 2020. aasta Euroopa parima kontinentaaltiimiga.

Mihkel Räime leping eelmise tööandjaga Israel Start-Up Nation lõppes eelmise aasta lõpus. Hetkel on Räim treeninglaagris Hispaanias Gironas.

„Olen oma olemuselt pigem lojaalne tüüp ja hindan väga perioodi, mis ma Iisraeli klubi juures olin. Selle aja jooksul arenes klubi esialgu mitte väga tõsiseltvõetavast kontinentaalklubist maailma tippklubide hulka World Touri välja ja ma ei kahtle, et ka minul oli selles oma oluline roll täita. Poleks uskunud, et uue klubi leidmine võib sedavõrd raske olla, aga eks oma töö tegi ka hetkel veel lõputuna näiv epideemia. Läbirääkimised uue klubiga võtsid samuti oodatust kauem aega, aga kandsid vilja. Olen ääretult õnnelik ja tänulik poolakatele, kes ilmselt päästsid minu karjääri. Soovin omaltpoolt klubile oma teadmiste ja oskustega abiks olla ja olen elevil, et saan taas olla väga suure potentsiaaliga asja suhteliselt alguses. Poola keele sõnaraamat on telefoni juba alla laetud ja olen enam kui valmis sulanduma oma uude meeskonda. Loodetavasti tuleb koroona kiuste särav hooaeg,“ kommenteeris Mihkel Räim.

Foto: https://www.facebook.com/mihkelraimofficial

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X