Mihkel Räim langes Hiinas neljandaks

miku

Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) sai Hiinas sõdetaval esimese kategooria velotuuri Tour of Taihu Lake viiendal etapil grupifinišis 12. koha ning langes kokkuvõttes neljandale positsioonile.

Jurongi teedel sõidetud 121-kilomeetrise etapi võitis Brenton Jones (Delko Marseille Provence; 2:29.55), kes edestas lõpufinišis belglast Boris Vallee’d (Wanty – Gobert Cycling Team) ja itaallast Imerio Cimat (Nippo Vini Fantini Faizane). Sotsiaalmeedias ebaõnne üle kurtnud Räim lõpetas 12. kohal.

Kokkuvõttes tõusis Räimest ühe sekundiga mööda Vallee. Esikohta hoiab enne viimast etappi Dylan Kennett (St George Continental Team), teisel kohal on eestlase klubikaaslane Matthias Brändle (+0.27). Kolmandal ja neljandal kohal olevad Vallee ja Räim kaotavad liidrile vastavalt 28 ja 29 sekundiga.

Velotuuri viimasel etapil sõidavad ratturid 73,6 kilomeetrit.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X