Mihkel Räim langes Hiinas neljandaks

Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) sai Hiinas sõdetaval esimese kategooria velotuuri Tour of Taihu Lake viiendal etapil grupifinišis 12. koha ning langes kokkuvõttes neljandale positsioonile.

Jurongi teedel sõidetud 121-kilomeetrise etapi võitis Brenton Jones (Delko Marseille Provence; 2:29.55), kes edestas lõpufinišis belglast Boris Vallee’d (Wanty – Gobert Cycling Team) ja itaallast Imerio Cimat (Nippo Vini Fantini Faizane). Sotsiaalmeedias ebaõnne üle kurtnud Räim lõpetas 12. kohal.

Kokkuvõttes tõusis Räimest ühe sekundiga mööda Vallee. Esikohta hoiab enne viimast etappi Dylan Kennett (St George Continental Team), teisel kohal on eestlase klubikaaslane Matthias Brändle (+0.27). Kolmandal ja neljandal kohal olevad Vallee ja Räim kaotavad liidrile vastavalt 28 ja 29 sekundiga.

Velotuuri viimasel etapil sõidavad ratturid 73,6 kilomeetrit.