Mihkel Räim katkestas Taanis, et taastuda Balti Keti velotuuriks

235987986_502497891000910_3106905348276557418_n

Taanis jätkuval mitmepäevasõidul 31st PostNord Danmark Rundt (UCI 2.Pro) teenis 188,4-kilomeetrisel neljandal etapil esikoha ameeriklane Colin Joyce (Rally Cycling). Mihkel Räim (HRE Mazowsze Polski) katkestas võistluse.

Joyce (4:22.44) edestas finišis taanlast Sebastian Nielsenit (Restaurants Suri – Carl Ras) ja sakslast Martin Salmoni (Team DSM). Avaetapil karmilt kukkunud Räim otsustas velotuuri pooleli jätta, et valmistuda järgmisel nädalal algavaks Balti Keti velotuuriks.

„Oli otsustamise koht, kas jätkata või mitte. Asusin starti ja tahtsin näha, kas keha on paremuse poole liikunud või mitte. Kahjuks siplesin ikka ratta seljas nagu väike putukas, kellel jõudu pole. Sõitsin lõpuringideni peagrupis ja seejärel katkestasin,“ kirjutas Räim sotsiaalmeedias.

„Üldiselt pole see väga minu stiil, et nii katkestada, aga pidin võtma otsuse. Kas lootusetus olukorras edasi punnitada taastumise arvelt või võtta asja kaine mõistusega. Vähemalt enda meelest tegin õige otsuse, sest võidan sellega Balti Keti velotuuriks taastumisaega juurde. Loodame, et saan asja korda ja olen järgmine nädal Eestis joonel.“

Kokkuvõttes jätkab esikohal Remco Evenepoel (Deceuninck – Quick Step), kellele järgnevad Tosh van der Sande (Lotto Soudal; +1.33) ja taanlane Mads Pedersen (Trek – Segafredo; +1.36).

Pühapäeval on velotuuril kavas 10,8-kilomeetrine temposõit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X