Mihkel Räim jäi Taani velotuuri etapil napilt võidust ilma

531631he53et28

Taanis jätkuval  mitmepäevasõidul PostNord Danmark Rundt (UCI kategooria 2.HC) jäi Eesti grupisõidu meister Mihkel Räim (IsraelCycling Academy) kolmandal etapil napilt võidust ilma ja leppis neljanda kohaga.

Ligi 180-kilomeetrise võistluse võitis belglane Tim Merlier (Verandas Willems-Crelan) ajaga 4:08. Veel mõnikümmend meetrit enne finišijoont möödusid eestlasest veel ka itaallased Ricciardo Minali (Astana Pro Team) ja Andrea Guardini (Bardiani – CSF).

“Kahjuks olid kolm meest täna minust kiiremad. Võimalik, et natukene kergem käik oleks mind abistanud, kuid kahtlen, kas see oleks võidu taganud. Ühesõnaga, täna jäi asi puhtalt minu taha. Meeskonnakaaslastele pole midagi ette heita. Nende poolt väga eeskujulik töö! Homsel eraldistardil on eesmärk kergemalt võtta ja ajalimiidis lõpetada ning siis pühapäeval tuurile ilus punkt panna,” võttis Räim etapi kokku.

Kokkuvõttes jätkab liidrina belglane Wout van Aert (Vérandas Willems-Crelan). Räim jätkab 61. positsioonil.

Laupäeval sõidetakse 19,1 km pikkune eraldistardi etapp. Taani velotuur kestab pühapäevani.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X