MIHKEL RÄIM JA AKSEL NÕMMELA BELGIA ÜHEPÄEVASÕIDUL ESIKÜMNES

68528657_1238986206308325_1378006592967933952_o
  1. augustil Belgias toimunud ühepäevasõidul GP Stad Zottegem (1.1) (200,6 km) lõpetasid eestlastest ratturid Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) 7. ja Aksel Nõmmela (Wallonie-Bruxelles) 8. kohal.

Esikohale sõitis ennast hollandlane Piotr Havik (BEAT Cycling Club) ajaga 4:30:32, teise  koha sai sakslane André Greipel (Team Arkéa Samsic) ja kolmas oli belglane Christophe Noppe (Sport Vlaanderen – Baloise).

„Sõit oli väga taktikaline, toimus palju rünnakuid ja punt läks mitu korda laiali. Esimeses äraminekus oli sees 35 meest. Ebatavaliseks võib pidada ehk fakti, et Cofidisel, Total Direct Energiel ja Vital Conceptil polnud mitte ühtegi meest 35 jooksikute hulgas. Viimasele ringile läksime ca 20 pealise pundiga. Toimus taaskord palju rünnakuid ja üritasime olla kavalad. Kahjuks pidi minu tiim võidusõidu raadioteta sõitma, mis tekitas enne lõppu mõningat arusaamatust, kuigi enne olime omavahel veidi suhelnud, et mis plaan on. Kahjuks gruppi lõpuni koos hoida ei suudetud. Lõpp oli ülesmäge ja 700 m endale lahtivedamist teha ning spurtida oli veidi liiga palju tahetud. Üle pika aja tundsin end jälle hästi ja lõpuks vääriline 7. koht,“ võttis Räim võidusõidu kokku.

Võistluse tulemused SIIN

Foto

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X