MIHKEL RÄIM GIBRALTARI SAARTE MÄNGUDE ERALDISTARDI KULD, MEESKONDLIK HÕBE

IMG_1820

Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) saavutas Gibraltari Saarte Mängudel eraldistardis kulla. Meeskondlikult võtsid eesti ratturid Oskar Nisu (Cycling Tartu), Mihkel Räim (Israel Cycling Academy), Jörgen Matt (Peloton) ja Steven Kalf (Team Illuminate) hõbedase medali.

Mihkel Räim võitis 21 km pikkuse eraldistardi ajaga 37:42.24 jättes oma konkurendi Guernsey ratturi  Sam Culverwelli 8 sekundi kaugusele. Kolmandaks tuli Isle of Man esindaja Adam Scarffe.

„Olen võidus väga üllatunud, sest see ei mahtunud meie esialgsete plaanide hulka. Tavaliselt pole me saarte Mängudel eraldistardis osalenud, sest ajakava pole tänu Eesti Meistrivõistlustele klappinud. Eraldistart oli tavapärasest teistsugune, sest temposõiduvarustusest oli lubatud vaid eraldistardi kiiver, aga eraldistardirattaga poleks siin midagi teha olnudki, kuna rada oli väga tehniline, künklik ja saartele omaselt väga tuuline. Peamiseks konkurendiks pidasin Fääri saarte ratturit Torkil Veyhe, kes on viimasel kahel korral eraldistardi võitnud. Olen õnnelik ka meeskonna medali üle, sest meil pole eraldistardi spetsialiste ega puhtaid ronijaid, kes lõputõusul väga kiirelt liiguks, aga poisid sõitsid ühtlaselt tugevalt ja hoidsid Eesti lippu kõrgel,“ võttis Räim sõidu kokku.

Saaremaa meeskond sai meeskondliku hõbeda ajaga 1:56:51 jäädes alla vaid Isle of Man meeskonnale 20 sekundiga. Kolmas oli Guernsey võistkond.

Viimane tuleproov ootab eestlastest rattureid juba sel neljapäeval kell 18.00, mil toimub maanteeratta grupisõit.

Kava SIIN

Tulemused SIIN

Fotod SIIN

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X