MIHKEL RÄIM AUSTRAALIAS NELJAS

MIKU Adam_Illingworth-day2 5d-IMB_4348-Web

Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation) saavutas Austraalias 67. korda peetaval velotuuri Jayco Herald Sun Tour (2.1) esimesel etapil neljanda koha.

Velotuuri 121.9 km pikkuse etapi võitis itaallane Alberto Dainese (Team Sunweb) (ajaga 2:36:42), teine oli austraallane Kaden Groves (Mitchelton-Scott) ja kolmas hollandlane Moreno Hofland (EF Pro Cycling).

„ Tänase etapi võib kokku võtta kolme sõnaga: kerge, igav, lühike. Alguses oli palju rünnakuid ja ca 20 km peal said eest ära neli meest. Peagrupp hoidis kenasti vahet ja toodi õigeks ajaks tagasi, selleks andis suure panuse ka meie tiim. Finish oli plaanis minu peale mängida ja meil oli idee olemas, kuidas seda teostada. Jama oli ainult selles, et ilmselt oli kõikidel meeskondadel sama plaan. Kahjuks ca 1.5-1.8 km enne lõppu kaotasin mehed enda eest ära või nad kaotasid mind enda tagant ära. Ei teagi, kuidas seda päris hästi tõlgendada. Aga igatahes pidin minema tuule kätte ja oma tee ette võtma, et saada tiimikaaslaste taha. Sealt edasi kujunes plaan peaaegu nagu ette nähtud. Kurvis tegin väikse vea ja kaotasin rütmi ning kui spurtima hakkasin, siis andsin oma parima, aga tundsin, et mõned minutid varem tehtud lüke andis veel tunda. Üle finishijoone veeresin neljandana. Mis kehvasti, see uuesti! Järgmine etapp kulmineerub suure tõusuga ja seal mul ilmselt asja pole,“ kommenteeris Räim võidusõitu.

Foto: Fotograaf Adam Illingworth

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X