Mihkel Räim alustas Belgrade Banjaluka velotuuri viienda kohaga

Mihkel Räim

Valitsev grupisõidu Eesti meister Mihkel Räim (ATT Investments) pälvis Belgrade Banjaluka velotuuri avaetapil viienda koha. Võistluse võitis poolakas Bartosz Rudyk (Voster ATS Team).

Suures grupifinišis järgnesid Rudykile itaallased Lorenzo Conforti (Green Project-Bardiani CSF-Faizane) ja Attilio Viviani (Team Corratec). Gert Kivistik (ATT Investments) lõpetas 65. positsioonil.

„Kerge päev, liigagi kerge ja igav,“ kirjutas Räim sotsiaalmeedias. „Jooksikud olid ees ja punt kontrollis. Korra saime vihma ja läks külmaks ning korra saime pea kogu tiimiga ka külje maha pandud. Ees kukuti, ilmselt sõideti kuskile auku sisse. Meie oleksime pidama saanud, aga tagant lennati peale. Õnneks ei juhtunud midagi hullu ja sain punti tagasi.“

„Lõpuringidele jõudes meenus mulle, et olen seda ringi sõitnud. Päris hull ja kiire,“ jätkas Räim. „Algselt pidin ise finišit tegema, aga nähes seda lõppu uuesti, siis pakkusin võimalust tiimi trekisprinterile, sest see oli talle ideaalne istukil finiš, kui hästi lahti veetakse. Lõpus siis üritasin teda aidata ja panin 500 m enne lõppu gaasi põhja. Sõitsin paljudest vendadest mööda, kuid kahjuks tiimikas ei suutnud mulle järgneda. Ütles, et jalad olid juba hapud. Mina siis istusin ja panin täiega lõpuni. Alustuseks okei tulemus.“

Neljapäeval sõidetakse velotuuri raskeim, 123-kilomeetrine etapp marsruudil Bijeljina – Vlasenica.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X