Merili Sirvel pälvis Türgis kõrge kategooriaga XCO võistlusel viienda koha

Merili Sirvel

Türgis Sakaryas peetud HC kategooriaga olümpiakrossi võistlusel teenis Merili Sirvel (Trey Trek Team) viienda koha.

Võistluse võitis belglanna Emeline Detilleux (Rockrider Racing Team) ajaga 1:19.15. Hõbedase autasu pälvis Kasahstani rattur Alina Sarkulova (1:20.54) ja kolmanda koha ungarlanna Virag Buzsaki (JB Brunex Superior Factory Racing; 1:23.30). Sirvel kaotas võitjale kuue minuti ja 34 sekundiga.

„Mul polnud sõidu osas väga suuri lootusi, kuna tundsin end hommikust saati natuke kehvasti,“ nentis Sirvel võistluse järel. „Õnneks pingutades ei andnud väga hullusti tunda. Esimesed kaks naist läksid juba esimesel ringil oma teed ning sõitsin kuni viimase ringini kuuendal positsioonil. Kolm naist olid kogu aeg silmapiiril paistmas. Eelviimasel ringil kukkusin aga rockgarden’is, mistõttu kaotasin aega. Siiski viimasel ringil õnnestus üks naine eest poolt kätte saada.“

Pühapäeval on Sirvel Türgis koos Kirill Tarassovi ja Joosep Mesiga stardis väljalangemissõidu (XCE) maailma karika sarja avaetapil.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X