Merili Sirvel hooaja esimesest olümpiakrossi võistlusest: tuli kehale paraja šokina

Merili Sirvel

Merili Sirvel tegi hooaja esimese olümpiakrossi võistluse laupäeval Hispaanias peetud Shimano Supercup Massi La Nucia sõidul (UCI C1), kus pälvis eliitnaiste konkurentsis 23. koha. Võidu teenis valitsev maailmameister Pauline Ferrand-Prevot.

Ferrand Prevot’ võiduajaks mõõdeti üks tund, 11 minutit ja 32 sekundit. Šveitslanna Nicole Koller kaotas talle 45 sekundiga ning ameeriklanna Savilia Blunk ühe minuti ja kolme sekundiga. 23. positsioonil finišeerinud Sirvel jäi võitjale alla 13 minuti ja kolme sekundiga.

„Start läks kehvasti,“ nentis Sirvel võistluse järel. „Minu ees olev naine pani jala pedaalist mööda ja olin kohe stardiringil viimaste seas. Esimesel ringil panin seejärel veidi üle, üritades oma positsiooni parandada. Ülejäänud võistlusel tegin oma sõitu ja üritasin eesolevaid püüda. Esimene XCO võistlus tuli paraja šokina kehale, aga see on nüüd tehtud.“

Eliitklassi mehed võistlevad La Nucias pühapäeval.

Foto: Zubiko Photo

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X