Meier pälvis Portugali maastikumaratonide karikasarja etapil teise koha

Maaris Meier

Pühapäeval peetud Portugali maastikumaratonide karikasarja kolmandal etapil Estremozis pälvis Maaris Meier teise koha.

76-kilomeetrise võistluse võitis Ana Santos tulemusega 3:45.12. Meier kaotas talle 11 minuti ja 12 sekundiga. Kolmanda koha sai Celina Carpinteiro (+18.06).

„Alguses ei tahtnud keegi väga ees kühveldada, kuid jaotasime siis omavahel natuke töö tegemist. Tempo ei olnud siiski kiire. Seejärel tuli pikem tõus singlil, kus olin kolmandal positsioonil. Esimene pani korralikult gaasi ehk pidin kiirelt tema taha saama, mis õnnestus,“ kirjutas Meier oma blogis. „Sain pikalt tema tempos olla, kuid seejärel tuli eriti järsk ja pikk lõik ning kuigi teadsin, et pean temast kinni hoidma, siis seekord selleks jõudu ei olnud. Umbes 15. kilomeetrist jäin üksi sõitma ja kuna taga oli vahe juba pikk, siis sel positsioonil lõpetasingi. Vähemalt väga stabiilsed sõidud selles sarjas.“

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X