Meier pälvis Portugali karikasarjas kolmanda koha

Maaris Meier pälvis Portugali olümpiakrossi karikasarja viimasel etapil neljanda ja  kokkuvõttes kolmanda koha.

Viimasel etapil võidutses naiste klassis Ana Santos ajaga 1:13.16. Teise ja kolmanda koha teenisid Raquel Queiros (+3.32) ja Joana Monteiro (+5.51). Meier kaotas võitjale 8.15 ning sai neljanda koha.

„Sõit läks raskelt, kuna sain peale enduro võistlust külmetada ja kehal oli muudki teha kui pingutada,“ tõdes Meier. „Rada oli selline oldschool ehk peamine oli füüsiline pool. Minu eesmärk oli lõpetada ja kindlustada kokkuvõttes kolmas koht.“

Karikasarja kokkuvõttes teenis Meier 102 punktiga kolmanda koha. Võidu noppis Queiros (130 punkti) ja teise koha sai Monteiro (114).