Meier jätkas Portugali maastikumaratonide karikasarja teise kohaga

Maaris Meier

Maaris Meier (Korpo Activo/Penacova) teenis Portugali maastikumaratonika karikasarja teisel etapil Credibomis teise koha.

Võistluse võitis Meieri tiimikaaslane Melissa Maia (3:54.46), kellele eestlanna kaotas 11 minuti ja 58 sekundiga. Kolmanda koha pälvis Ana Tomas (Saertex Portugal /Edaetech; +20.22).

„Etapp toimus kodu lähedal ehk rada oli tuttav. Hommikul võistlema minnes unustasin oma GPS-i koju ehk kui ma muidu vaatan ajaliselt, millal ma sõidu jooksul enam-vähem söön, siis seekord tuli toimida n-ö kõhutunde najal,“ kirjutas Meier oma blogis. „Nädal enne võistluspäeva läks taastumise vormis. Need treeningud, mis ma enne võistlust tegin, olid pigem lihtsad käärud, ent ilma põlvevaluta päris sõita ei saanud. Starti läksin eesmärgiga, et vaatab, kuidas läheb.“

„Võistluse ajal tundsin põlves ebamugavust, ent valu ei olnud,“ jätkas Meier. „Saime alguses Melissaga eest, aga ühel hetkel jäin ka mina temast maha. Natuke jäi puudu, et tema tempos ronida. Võtsin igaks juhuks ettevaatlikumalt ka, ent hooaja jooksul tahan talle kindlasti kandadele astuda.“

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X