Meier ja Ehrberg kerkisid Swiss Epicul viiendale kohale

Šveitsis jätkuval raskel maastikuratturite mitmepäevasõidul Swiss Epic kerkisid Liisa Ehrberg ja Maaris Meier eliitklassi naiste üldarvestuses viiendale positsioonile.

Teisel, 79-kilomeetrisel etapil ületasid MTBcamps tiimi esindavad eestlannad finišijoone ajaga 5:35.09, mis andis viienda koha. Kaotust võitjatele kogunes 47 minutit. Esikoha teenisid teist päeva järjest sakslannad Bettina Janas ja Adelheid Morath ajaga 4:48.09. Teise koha said Janina Wüst ja Debora Piana (+2.34) ning kolmanda Vera Looser ja Kim le Court (+7.38).

Eliitmeeste klassis võistlevad Madis Kollo ja Mihhail Lukertšenko (Tallinn Bikers) said 42. koha ajaga 5:12.13. Kaotust võitjatele kogunes 1:25.43. Esimestena ületasid finišijoone teist päeva järjest Fabian Rabensteiner ja Daniel Geismayr.

Kokkuvõttes juhivad naiste klassis Janas ja Morath, kellele Wüst ja Piana kaotavad 12 minuti ja 36 sekundiga ning Looser ja Le Court 12 minuti ja 48 sekundiga. Meier ja Ehrberg kerkisid viiendale kohale (+1:19.11). Meeste seas hoiavad esikohta Rabensteiner ja Geismayr. Kollo ja Lukertšenko on 44. positsioonil (+2:43.51).

Neljapäeval on Swiss Epicul kavas 63 kilomeetrit, mille jooksul koguneb 2200 tõusumeetrit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X