Meie toetaja Valga Puu pälvis „Spordisõber 2024“ aunimetuse

Eesti Jalgratturite Liidu toetaja Valga Puu pälvis kultuuriministeeriumi ja Eesti Olümpiakomitee pidulikul tänuüritusel „Spordisõber 2024“ aunimetuse.

Valga Puu esindaja Andres Olesk võttis Tallinna Teletornis peetud tänuüritusel vastu kunstnik Kalli Seina klaasskulptuuri, mille andsid üle Eesti Vabariigi kultuuriminister Heidy Purga ja Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa.

„On suur rõõm, et sporti jõuab üha enam eraraha. Tänan kõiki spordisõpru, kellest paljud on juba aastaid toetanud meie sportlasi, spordisündmuste korraldajaid ning liikumisharrastuse edendamist. Väikeses riigis, nagu seda on Eesti, peame panustama koos ja ühiselt, sest spordi, meie riigi ühe olulise visiitkaardi, toetamine on meie ühiskonna ühine vastutus,“ ütles kultuuriminister Heidy Purga.

Valga Puu motoks on: “Sportlik eluviis koos positiivse mõtlemise ja terve vaimsusega on edasiviiv jõud”. Noorte spordiprojekte toetades investeeritakse terve Eesti tulevikku. Alates 2022. aastast on Valga Puu  erinevate spordiprojektide toetaja. Lisaks Eesti Jalgratturite Liidu toetamisele antakse abikäsi Barrus/Võru VK võrkpallinaiskonnale, üle 60-aastase väärika ajalooga Tartu Suusamaratonile ja erinevatele Lõuna-Eesti jalgpalliklubidele.

Foto: Erlend Štaub/EOK

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X