Meie BMX krossiratturid võistlesid Läti MV 2. etapil, Tõnis Mugra ja Paula Palmiste võitsid.

Meie BMX krossiratturid võistlesid sel nädalavahetusel Läti Meistrivõistluste 2. etapil ja kohale olid sõitnud Eesti ratturid kolmest klubist. Meie ratturite head sõidutaset näitab fakt, et kõik kohaletulnud eestlased sõitsid seekord finaalis! Paula Palmiste (Tartu SK Velo) tüdrukute G7-8 vanuseklassis ei andnud konkurentidele seekord mingit võimalust, võites kõik eelsõidud ja finaali ning saavutas kindla esikoha. Teisena oli meie ratturitest võistlustules Anni Annama (RTR), kes G15+ vanuseklassis saavutas 4. koha. Poiste B9 vanuseklassis sõitis ennast finaali Rommi Maidla (Spot of Tallinn) ja saavutas igati tubli 7. koha. B12 vanuseklassis tegi Joonas Vaikmäe (Tartu SK Velo) väga tugeva sõidu – eelsõitudes kohad 1,2,1 ja poolfinaalis saavutatud 2. koht andsid lootust väga kõrgele kohale, väike ebaõnn finaalis aga 6. kohast seekord paremat tulemust ei võimaldanud. Tõnis Mugra (Tartu SK Velo) näitas B13 vanuseklassis kindlat ülemvõimu, võites kõik eelsõidud ja poolfinaali ning võitis kindlalt ka finaali. JW-EW vanuseklassis saavutas Ketlin Tekkel (Spot of Tallinn) 2. koha. Kokku osales Läti Meistrivõistluste 2. etapil  270 võistlejat.

Pühapäeval sõideti Ventspilsi karikavõistlused ja siin olid meie ratturite kohad: G13+ – Anni Annama 4. koht ja Ketlin Tekkel 5. koht, Paula Palmiste sõitis sel päeval koos B8 vanuseklassi poistega ja saavutas igati tubli 9. koha, B9 – Rommi Maidla 5. koht, B12 – Joonas Vaikmäe 6. koht, B13 – Tõnis Mugra 2. koht.

Järgmisel nädalavahetusel jätkatakse Tartus Eesti Noorte Meistrivõistlustega. Laupäeval selgitatakse välja 2. etapi võitjad ja pühapäeval selgitatakse välja Tartu Linna meistrid. Võistluste algus Tähtvere Puhkepargi BMX krossirajal on laupäeval kell 12.00 ja pühapäeval 10.00.