Meeskondlikuks maailmameistriks tuli Quick-Step, Kangert ja Astana 10.

Jalgratta maanteesõidu MM algas Austrias Innsbruckis võistkonnasõiduga. Maailmameistriks krooniti Quick-Step Floors.

Quick-Stepi koosseisu kuulunud Kasper Asgreen, Laurens De Plus, Bob Jungels, Yves Lampaert, Max Schachmann ja Niki Terpstra läbisid 62,8 km pikkuse distantsi ajaga 1:07.26, edestades Sunwebi 18 ja BMC Racingut 20 sekundiga. De Plusi, Schachmanni ja Terpstra jaoks oli tegemist omamoodi hüvastijätuga, sest järgmisel hooajal sõidetakse juba teiste meeskondade eest. Ühtlasi sai Terpstrast esimene rattur, kes MM-il võitnud neli kuldmedalit.

Neljandaks-viiendaks jäeti Sky ja Mitchelton-Scott, ainsa eestlasena võistlustules olnud Tanel Kangerti kodumeeskond Astana kaotas võitjatele 2.54 ja lõpetas kümnendal kohal.

Naiskondade arvestuses edestas Canyon-SRAM favoriite Boels Dolmansit ja Sunwebi.