McNulty teenis karjääri esimese suurtuuri etapivõidu, Armirail jätkab liidrina

348491094_614541620393579_6285928381292302084_n

Itaalias jätkuva Giro d’Italia velotuuri 15. etapil (Seregno – Bergamo; 195 km) pälvis karjääri esimese suurtuuri etapivõidu ameeriklane Brandon McNulty (UAE Team Emirates), üldliidrina jätkab võistlemist prantslane Bruno Armirail (Groupama-FDJ).

Päeva viimase pikema tõusu otsa jõudsid koos McNulty ja iirlane Ben Healy (EF Education), kuid sellele järgnenud laskumisel püüdis nad kinni itaallane Marco Frigo (Israel-Premier Tech). Umbes 3,5 kilomeetrit enne finišit läksid McNulty ja Healy taas oma teed, kuid Frigo ei jätnud võitlemist ning oli peagi uuesti duol järel. Lõpuspurdiga pani oma paremuse maksma McNulty, jättes teiseks Healy ja kolmandaks Frigo.

Velotuuri üldliidrina jätkab võistlemist prantslane Bruno Armirail (Groupama-FDJ), kuigi ta kaotas pühapäevasel etapil lähimatele konkurentidele veidi aega. Armiraili edu on Geraint Thomase (Ineos Grenadiers) ees üks minut ja kaheksa sekundit ning Primož Roglici (Jumbo-Visma) ees üks minut ja kümme sekundit.

Esmaspäeval on velotuuril kavas puhkepäev.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X