Matthews teenis Girol etapivõidu, Taaramäe kukkus

IWG-3

Itaalias jätkuval Giro d’Italial võidutses kolmandal etapil (Vasto – Melfi; 210 km) austraallane Michael Matthews (Jayco–AlUla). Rein Taaramäe (Intermarche – Circus – Wanty) kukkus ning lõpetas 91. positsioonil. Üldliidrina jätkab Remco Evenepoel (Soudal-Quick-Step). 

Matthewsi järel lõpetasid  taanlane Mads Pedersen (Trek – Segafredo) ja kaasmaalane Kaden Groves (Alpecin-Deceuninck). Taaramäe kukkus ca 20 kilomeetrit enne finišit ning kaotas lõpuks võitjale viie minuti ja 47 sekundiga.

Velotuuri üldliidrina jätkab Evenepoel, kellele järgnevad esmaspäevasel etapil samuti kukkunud portugallane Joao Almeida (UAE Team; +0.32) ja Primož Roglic (Jumbo-Visma; +0.44). Taaramäe on kokkuvõttes 90. kohal, kaotades võitjale seitsme minuti ja 49 sekundiga.

Teisipäeval on velotuuril kavas 175 kiloomeetrit Venosa linnast Lago Lacenosse. Trassile jääb kolm teise kategooria tõusu.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X