Martin Loo teenis Itaalias MK-etapilt 19. koha, Janika Lõiv 50.

Itaalias Val di Soles peeti pühapäeval neljas maailmakarikaetapp, kus Eesti maastikuratturid Martin Loo ja Janika Lõiv said kirja 19. ja 50. koha.

Meeste klassis võitis kolmanda etapivõidu maailmameister Nino Schurter, kelle järel lõpetas kuuesekundilise kaotusega teisel kohal Itaalia meister Gerhard Kerschbaumer. Kolmanda koha sai värskelt Hollandi grupisõidu meistriks kroonitud Mathie Van der Poel. Loo lõpetas kolm minutit ja 32 sekundist võitjast hiljem ning sai kirja 19. tulemuse.

Loo parim tulemus MK-sarjast pärineb kolmandalt etapilt Nove Mestost, kus ta lõpetas 13. kohal.

Naiste seas oli kiireim poolatar Maja Wloszczowska (1:30.51). Teise koha teenis üheksasekundilise kaotusega kanadalanna Emily Batty ja kolmanda koha maailmameister Jolanda Neff (1:31.21). Lõiv sai kirja 50. koha. Eestlanna karjääri parim  koht pärineb samuti Nove Mestos sõidetud etapilt, kus ta lõpetas 47. positsioonil.