Martin Loo sai Itaalia karikasarja kolmandal etapil 13. koha

Martin LOO_Foto Ruggero Saccon1

Itaalia karikasarja kolmandal etapil Titanos (UCI C1) pälvis Eesti parim maastikurattur Martin Loo 13. koha. Võistluse võitis valitsev Euroopa meister Lars Forster.

Forsteri võiduajaks oli viieringilisel võidusõidul tund aega, 20 minutit ja 51 sekundit. Teise koha pälvis šveitslase järel kodupubliku rõõmuks Nadir Colledani ja kolmanda valitsev maailmameister Nino Schurter. Kaotust teenisid ratturid vastavalt 52 sekundit ning üks minut ja 25 sekundit. Loo kaotas võitjale kaheksa minutit ja 24 sekundit ning sai 13. koha.

“Jahedaks muutunud ilm tegi sõidu raskeks,” rääkis Loo peale võistlust. “Sõidu algus oli keeruline. Kaotasin aega, sest lihaste uuesti soojaks saamine võttis aega. Positiivse poole pealt töötas tehnika mudastes oludes kenasti algusest lõpuni.”

Kolme etapi järel juhib Itaalia karikasarja 86 punktiga Stephane Tempier. Teisel kohal on Gerhard Kerschbaumer (70 p) ja kolmandal Nadir Colledani (63 p). Loo on 31 punktiga 13. kohal. Sarja lõpuni jääb veel kaks etappi. Mullu pälvis Loo kokkuvõttes teise koha.