Martin Loo saavutas Itaalias kolmanda koha

Pinetos toimunud Itaalia karikasarja kolmandal etapil (UCI C2) teenis Eesti parim maastikurattur Martin Loo kolmanda koha.

Sõidu võitis kohalike rõõmuks Itaalia meister Gerhard Kerschbaumer (Torbado Gabogas) ajaga 1:19.15, teiseks jäi neljasekundilise kaotusega Gioele Bertolini (Team Focus Selle Italia). Loo jäi võitjast maha seitse sekundit.

“Esimene grupp oli koos algusest kuni viimase ringini ja siis otsustati, kes mis koha saab,” ütles Loo võistlusjärgselt. “Ring oli kiire ja lühike ning sõideti ühtlase tempoga. Põnevust jagus sõidu lõpuni välja.”

Enne viimast etappi hoiab Loo sarja kokkuvõttes teist kohta. Viimane etapp peetakse 30. juunil Chies d’Alpagos.