Martin Loo pälvis MK-sarja etapil 15. koha, Janika Lõiv 61.

Maailmakarikasarja teisel etapil Albstadtis Saksamaal näitas Eesti parim maastikurattur Martin Loo üllatavat head vormi ning sõitis välja oma sportlaskarjääri MK-sarja teise tulemuse, 15. koha.

Loo parim koht maailmakarikaetapilt on pärit samuti Albstadtist, kui ta 2016. aastal sai protokolli kirja 11. koha. Sõidu võitis valitsev maailmameister Nino Schurter, kes näitas aktiivsust üles kohe sõidu algusest peale. Teise koha pälvis prantslane Stephane Tempier kaotades võitjale 16 sekundit. Kolmandana ületas finišijoone cyclo-crossi valitsev Euroopa meister Mathieu Van Der Poel (+0.40). Lool kogunes kaotust võitjale neli minutit ja viis sekundit.

Naiste sõidul pälvis esikoha samuti valitsev maailmameister Jolanda Neff, kes edestas lähimaid rivaale enam kui kahe minutiga. Neffi võiduajaks oli 1:36.17. Teise koha teenis Euroopa meister Yana Belomoina ja kolmanda koha Hollandi meister Anne Tauber. Ainsa eestlannana stardis olnud Janika Lõiv sai protokolli kirja 61. koha.

Kolmas MK-sarja etapp toimub juba järgmisel nädalavahetusel Nove Mestos, Tšehhis.