Martin Loo pälvis Itaalia karikasarja etapilt viienda ja kokkuvõttes teise koha

Chies d’Alpagos peetud Itaalia karikasarja viimasel etapil (UCI C1) sai Martin Loo kirja viienda koha. Sarja kokkuvõttes tuli valitsev Eesti maastikukrossi meister teisele kohale.

Viimase etapi võitis Itaalia meister Gerhard Kerschbaumer (Torbado Gabogas) ajaga 1:34.00. Teisele kohale tuli Nadir Colledani (Bianchi Countervail) ajaga 1:35.14  ja kolmandaks jäeti Henrique Avancini (Cannondale Factory Racing XC) 1:36.21-ga. Loo jõudis finišisse ühe tunni ja 37 minutiga.

“Sõit oli raske ja ilm oli palav,” rääkis Loo sõidujärgselt. “Esimene pool sõidust oli enesetunne hea, aga teises pooles ei jaksanud enam sõita. Enamus sõidust liikusingi viiendal kohal.”

Kokkuvõttes võitis 127 punktiga Gioele Bertolini. Loo teenis 119 silmaga teise ja Itaalia meister Kerschbaumer 115 punktiga kolmanda koha.