Martin Loo pälvis Itaalia karikasarja etapilt viienda ja kokkuvõttes teise koha

Photo Patricia Cristens

Chies d’Alpagos peetud Itaalia karikasarja viimasel etapil (UCI C1) sai Martin Loo kirja viienda koha. Sarja kokkuvõttes tuli valitsev Eesti maastikukrossi meister teisele kohale.

Viimase etapi võitis Itaalia meister Gerhard Kerschbaumer (Torbado Gabogas) ajaga 1:34.00. Teisele kohale tuli Nadir Colledani (Bianchi Countervail) ajaga 1:35.14  ja kolmandaks jäeti Henrique Avancini (Cannondale Factory Racing XC) 1:36.21-ga. Loo jõudis finišisse ühe tunni ja 37 minutiga.

“Sõit oli raske ja ilm oli palav,” rääkis Loo sõidujärgselt. “Esimene pool sõidust oli enesetunne hea, aga teises pooles ei jaksanud enam sõita. Enamus sõidust liikusingi viiendal kohal.”

Kokkuvõttes võitis 127 punktiga Gioele Bertolini. Loo teenis 119 silmaga teise ja Itaalia meister Kerschbaumer 115 punktiga kolmanda koha.

Foto: Patricia Cristens

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X