Martin Loo lõpetas koostöö Itaalia profiklubiga

543836h980et63

Eesti maastikurattur Martin Loo kirjutas mullu alla kaheaastasele lepingule Itaalia profiklubiga Elios Code Factory Racing, mille otsustas peale kehvasti kulgenud esimest poolaastat lõpetada.

“Peale viimase viie kuu jooksul täielikult treenimisele ja võistlemisele pühendumist on selge, et minu jaoks see ei töötanud,” kirjutas Loo sotsiaalmeedias. “Peale mõtlemispausi ja teiste variantide kaalumist tegin otsuse lõpetada oma leping.”

Kui mullu pälvis Loo MK-etapilt Saksamaal kõrge 15. koha, siis tänavused esimesed kaks etappi nii hästi ei läinud. Saksamaal lõpetas eestlane 59. ja Tšehhis 54. kohal.

Loo osaleb järele jäänud hooajal taas Hawaii Expressi värvides ning asub kolmapäeva õhtul kodupubliku rõõmuks starti Kiilis, kus peetakse Kolmapäevakute sarja etapp. Nädalavahetusel stardib Eesti meister Rootsis.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X