Martin Loo alustas Itaalia karikasarja esikümne piirimail

Martin LOO_Foto Ruggero Saccon1

Eesti parim maastikurattur Martin Loo (Elios Code Factory Racing) pälvis Itaalia karikasarja esimesel etapil Andoras (UCI C2) 11. koha.

Võistluse võitis Prantsusmaa maastikurattur Stephane Tempier (Bianchi Countervail) ajaga 1:26.22. Pjedestaali madalamatele astmetele pääsesid itaallased Andrea Tiberi (Santa Cruz Fza Mtb Pro Team) ja Gerhard Kerschbaumer (Torpado Ursus) , kes kaotasid võitjale vastavalt 33 sekundiga ja ühe minuti ja 18 sekundiga. Loo jõudis Tempierist finišisse hiljem neli minutit ja 25 sekundit.

“Sõidu esimene osa oli raske. Olen aasta alguses vähem intensiivselt treeninud, sest olulisemad sõidud on pea kõik hooaja teises pooles,” rääkis Loo võistluse järel. “Sõidu teine osa oli oliliselt parem ja parandasin kohta pidevalt.”

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 71 ratturit. 21 võistlejal tuli sõit pooleli jätta. Möödunud hooajal lõpetas Loo Itaalia karikasarja kokkuvõttes 2. kohal.

Foto: Ruggero Saccon

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X