Martin Laas võitis Tokyos peetud Jaapani velotuuri viimase etapi

Eesti jalgrattur Martin Laas (Illuminate) võitis Tokyos peetud Jaapani velotuuri (UCI 2.1 kategooria) viimase etapi, edestades grupifinišis austraallast Anthony Giacoppot (Bennelong SwissWellness) ja hispaanlast Airan Fernandezi (Matrix Powertag).

Teine eestlane Mihkel Räim (ICA) lõpetas samuti peagrupis ja sai 38. koha.

Kokkuvõttes tuli Räim 44. ja Laas 59. kohale. Kaheksast etapist koosnenud mitmepäevasõidu võitis hispaanlane Marcos Garcia (Kinan).

Punktiarvestuses oli Räim kolmas ja Laas viies. Noorte ratturite arvestuses teenis Räim 11. koha.